Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Великозліївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04415910) був реорганізований і увійшов до складу Любецької громади

7 скликання 31 сесія від 28.07.2020р.

ПРОТОКОЛ ТРИДЦЯТЬ ПЕРШОЇ   СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВЕЛИКОЗЛІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ РІПКИНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 28 липня  2020 року

Про внесення змін до рішення сільської ради від 20 грудня 2019 року «Про сільський бюджет Великозліївської сільської ради на 2020 рік»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки  у власність Максименко В.І., Максименко Г.В., Коршун Л.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Залозна В.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки  у власність Руденок Н.М., Руденок Є.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Копич В.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Шкода В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Пілеко В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельних ділянок  у власність Дедущенко В.П..

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки  у власність Голод О.І., Тужик О.І..

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Костюк Г.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Розсудовська Л.Ф.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та надання земельної ділянки  у власність Деревянко П.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки  у власність Руденок В.О., Подзирей  Л.О.

Про надання громадянці Рубаха Л.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва

Про надання громадянину Лесун М.Ф. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання громадянці Рубаха Г.О. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання громадянину Рубаха С.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва